آجر سفال پرشین موجب تخریب پالایشگاه ها شد

آجر سفال پرشین رایج ترین مصالح ساختمانی به ویژه برای ساخت و ساز خانه است و امروزه آجرهای متنوعی در دسترس هستند. آجرهای سفالی سوخته رایج ترین نوع آجر مورد استفاده در ساخت و سازهای مدرن هستند. آنها قوی هستند، با مقاومت در برابر آب و عایق خوب هستند.

آجرهای آهکی شنی معمولاً برای ساخت و ساز خانه برای حمایت از دیوارهای باربر استفاده می شوند. بهترین آجر به چشم انداز و الزامات خانه بستگی دارد. وقتی صحبت از آجر می شود، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله آجرهای سفالی، آجرهای خاکستر بادی، آجرهای شنی آهکی و آجرهای سفالی سوخته.

همه اینها مزایای خاصی برای سبک های خاص دارند و این پتانسیل را دارند که بهترین آجر برای شما باشند. بیایید با نگاهی به محبوب ترین آجر خانه سازی خود شروع کنیم آجر سفالی سوخته.

آجرهای سفالی سوخته شکل کلاسیکی از آجر هستند که در بیشتر ساختمان‌های باستانی جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه آنها همچنان رایج ترین نوع آجر مورد استفاده در ساخت و ساز هستند و یکی از بهترین آجرها برای ساخت و ساز خانه محسوب می شوند. آنها با قرار دادن خاک رس قالبی مرطوب در یک کوره و پختن آنها ساخته می شوند.

آجرهای سفالی سوخته رنگ مایل به قرمزی دارند و به طرق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. آنها را می توان در دیوارهای بنایی، پایه ها و ستون های ساختمان ها استفاده کرد. هنگام ساختن دیوارها، آجرها را با ملات اندود می‌کنند تا استحکام، مقاومت در برابر آب و عایق‌سازی آنها بهبود یابد.

آجرهای باکیفیت قوی تر و بادوام تر از سایر کلاس های آجر هستند. آنها عمدتا برای ساخت سازه های دائمی استفاده می شوند. آنها نسبت به کلاس های دیگر گران تر هستند، اما آجر با بهترین کیفیت هستند.

آجرهای خاکستر بادی آجرهایی هستند که از مخلوط کردن خاک رس و خاکستر بادی با یکدیگر و سوزاندن آنها در دمای بسیار بالا ساخته می شوند. خاکستر بادی محصول جانبی نیروگاه های زغال سنگ است و می تواند حاوی مواد سمی مانند آرسنیک، جیوه و کروم باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما