با اسباب بازی در شیراز خواب شبانه کودک خود را تنظیم کنید

در دو ماه اول شیرخوارگی، شنوایی بیشتر از بینایی غالب است. از این حیث اسباب بازی در شیراز از جمله اسباب بازی نرم، اسباب‌بازی‌های موزیکال قابل آویختن به سر تخت، کتاب‌های موزیکال و جغجغه‌ها مناسب‌تر هستند و بیشتر توجه نوزادان را به خود جلب می‌کنند. بعد از ماه دوم، حس بینایی رشد می کند. بنابراین، رنگ های روشن یا متضاد جالب تر خواهند بود.

نوزادان از 6 ماهگی رشد می کنند و حرکت می کنند. آنها می توانند بچرخند، بنشینند یا حتی بخزند. در یک سالگی شروع به صف کشیدن و راه رفتن می کنند. در این گروه سنی اسباب بازی های چرخ دار مانند نوزادان، ماشین های چوبی، واگن ها، اسباب بازی هایی که در آب بازی می شوند مناسب ترند. همچنین مکعب های پلاستیکی یا چوبی، توپ های رنگی کوچک و پازل های تکه ای بزرگ برای برج سازی توصیه می شود.

از سن 1 سالگی، اکثر کودکان شروع به راه رفتن یا حتی کوهنوردی می کنند. از این سن به بعد، درک کودکان از واقعیت بیشتر توسعه می یابد. برای آنها خوب است که حیوانات پلاستیکی واقعی، عروسک ها، وسایل نقلیه، آنهایی را انتخاب کنند که بتوانند بلند کنند و غلت بزنند.

بعد از 2 سالگی، کودکان فعال تر می شوند. بیشتر می پرد، صعود می کند، آویزان می شود. آنها مایلند فعالیت های بدنی بیشتری را تجربه کنند. از این سن به بعد به دلیل رشد حرکتی کودکان، پازل های 4 تا 12 تکه، آنهایی که می توان آنها را شکست و کنار هم گذاشت و شخصیت های قهرمان داستان های پریان توجه آنها را بیشتر جلب می کند.

اسباب‌بازی‌هایی که برای اندازه‌شان مناسب هستند، می‌توانند هل بدهند، اسباب‌بازی‌ها، کیف‌های ابزار، آن‌هایی که می‌توان در شن و ماسه و آب بازی کرد، کتاب‌های رنگ‌آمیزی و رنگ‌ها آن‌هایی هستند که بیشتر به آن‌ها علاقه دارند.

در بین این سن، کودکان شروع به تعجب می کنند، سوال می پرسند و بیشتر صحبت می کنند. همچنین علاقه بیشتری به جمع آوری و احتکار دارند. آنها جمع آوری و جمع آوری برخی اسباب بازی ها و اشیاء را دوست دارند و احساس خاص تری دارند.

پازل های 12 تا 20 تکه، مدل های ساخته شده با ترکیب آنها مانند لگو، ابزار کمکی برای حمل اشیاء، مکعب ها، آلات موسیقی، تخته های سیاه و مجموعه های مختلف رنگ اسباب بازی هایی هستند که این عصر توجه را به خود جلب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما