با استفاده از لوله آب سایز 25 آب را تصفیه کنید

لوله آب سایز 25 کوپلیمر تصادفی پروپیلن (PRP): لوله PRP یکی از جدیدترین لوله ها می باشد و در سیستم های آب سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها هم در خطوط لوله بهداشتی و آب خالص و هم در سیستم های گرمایش زیرزمینی و سیستم های بازیافت آب گرم کار می کنند.

آنها همچنین در حمل هوای فشرده، آب صنعتی و مواد شیمیایی مفید هستند. لوله های PRP به دلیل کارایی بالا، ایمنی، مقرون به صرفه بودن و طول عمر بالای تا 50 سال، بهترین مواد لوله برای سیستم های آب سرد و گرم محسوب می شوند.

این نوع لوله از روند پیری اکثر لوله ها پیروی نمی کند و نشتی مبتنی بر زمان تقریباً پس از نصب وجود ندارد و آزمایش های فشار کافی ثابت شده است. دیواره داخلی صاف و پایداری سازه، و همچنین ظرفیت عملکرد به عنوان عایق حرارتی، این نوع لوله را در نگهداری مواد با ترکیبات شیمیایی، فشارها و دماهای مختلف قابل اعتماد می کند.

از معایب این لوله های خاص می توان به افزایش نیاز به الزامات فنی بالاتر، از جمله استفاده از ابزارهای خاص و متخصصان در فرآیند نصب برای اطمینان از ایمنی سیستم های درگیر اشاره کرد. عامل دیگر این است که شرکت‌های درگیر در ساخت و ساز به طور کامل به این لوله‌ها متکی نیستند، بنابراین به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرند زیرا به اندازه سایر مواد مورد استفاده در صنعت خط لوله محبوبیت ندارند.

این نوع لوله ها به عنوان خطوط لوله زیرزمینی، حمل آب آشامیدنی تازه، گازها، مواد خورنده و فاضلاب عمل می کنند. فرآیند نصب آسان این لوله ها باعث می شود که در مقایسه با روش های نصب لوله های فلزی، نیازی به اتصال دهنده برای تشکیل شبکه خط لوله نداشته باشند. لوله ها به سادگی با هم ذوب می شوند و یک سیستم یکپارچه ایجاد می کنند و در نتیجه یک خط لوله HDPE ضد نشت ایجاد می کنند.