با پوشیدن حوله پالتویی تن پاک بی حالی و کسالت خود را از بین ببرید

اندازه، جنس ساخت و نرمی حوله پالتویی تن پاک یکی از معیارهای اصلی انتخاب آن است، اما ظاهر و زیبایی آن را فراموش نکنید. برای اینکه احساس راحتی کنید و از استفاده از لوازم حمام لذت ببرید، باید طراحی آن را نیز دوست داشته باشید.

امروزه نه تنها اندازه ها و مواد، بلکه بسیاری از حوله های پالتویی حمام با پوشش های مختلف انتخاب گسترده ای وجود دارد. گلدوزی اصلی، الگو، راه راه یا قفس انتخاب کاملاً با شماست. حتی ساده‌ترین یا غیرمعمول‌ترین جزئیات متضاد می‌تواند به حوله‌های حمام شما ظاهری رنگارنگ یا اصلی‌تر بدهد.

حوله پالتویی حمام بالاتر است. نرم تر، نرم تر، قوی تر است. در حالی که حوله های مخصوص دریا نازک تر هستند. مدل های ساحلی سریعتر خشک می شوند و اغلب به عنوان روتختی مورد نیاز هستند و نه فقط به عنوان منسوجات برای جذب رطوبت.

این دو گزینه کاملاً متفاوت هستند. حوله های حمام، حمام یا استخر آرام تر، اغلب ساده، با حداقل گلدوزی یا دکور ژاکارد هستند. حوله های ساحلی بزرگ با کیفیت بالا روشن هستند، با چاپ های غنی، نقاشی ها، کتیبه ها.

معیارهای خرید مناسب اگر سونا را به عنوان مکانی برای استراحت انتخاب کرده اید، پس باید در مورد چگونگی خرید موفقیت آمیز یک حوله حمام عملی فکر کنید.

به طور معمول، حوله های پالتویی حمام از موادی با مواد طبیعی ساخته می شوند: پنبه چنین الیافی بسیار دنج هستند، گرما را به خوبی حفظ می کنند، رطوبت را جذب می کنند و در عین حال تا حد ممکن در لمس نرم هستند. آنها همچنین با روش بافتن نخ متمایز می شوند: هنگامی که دستگاه سفت تر، اما بادوام تر است و “آواز خواندن” نرم ترین و درخشان ترین است.

حوله های نخی برای کودکان و افراد با پوست حساس انتخاب می شوند. و همچنین برای همه کسانی که از منسوجات راحت قدردانی می کنند. حوله پالتویی بامبو حتی پارچه های مرطوب تر، که همچنین با مقاومت در برابر سایش توجه را به خود جلب می کنند. آنها شکل خود را به خوبی حفظ می کنند و مراقبت از آنها آسان است. از مزایای آن می توان به خواص ضد میکروبی بامبو نیز اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما