دختری که با مایع لباسشویی دستی موهای خود را می شورد

شوینده مایع لباسشویی دستی خانگی W با فناوری 3 در 1 به لباس شما تمیزی عمیق می بخشد و در عین حال عاری از مواد شیمیایی خشن، رنگ و فلورسنت است. شوینده روی پوست ملایم است، کثیفی ها را شستشو می دهد، پوست شما و خانواده تان را راحت نگه می دارد و اطمینان می دهد که لباس های شسته شده خانواده شما تمیز و سالم می مانند.

شوینده مایع لباسشویی W Home یک ماده همه کاره است که لباس های شما را درخشان می کند و آنها را برای مدت طولانی تازه و تمیز نگه می دارد. نیازی به نرم کننده اضافی برای لباس ندارید.

در هر دمای آب کار می کند، شوینده لباسشویی بدون فسفات برای محیط اطراف شما نیز بی خطر است. صابون لباسشویی مایع WBM برای استفاده در ماشین های لباسشویی اعم از ماشین های استاندارد و با راندمان بالا مناسب است.

شوینده‌های بدون عطر و رنگ برای لباس‌های کودک و کسانی که حساسیت دارند یا پوست حساس دارند، بهترین هستند. قیمت همیشه بهترین شاخص کیفیت مواد شوینده نیست. نکته اصلی، مشاهده لیست مواد تشکیل دهنده انواع مارک های شوینده است.

میشه قبل از اضافه کردن لباس و آب، پودر شوینده را به درام لباسشویی اضافه کنید. اگر با مشکل باقی مانده مواجه شدید، مواد شوینده را با یک لیتر آب داغ مخلوط کنید و قبل از انجام یک بار لباسشویی، آن را مستقیماً به درام لباسشویی اضافه کنید.

اکثر ماشین‌های لباسشویی به حداکثر حداکثر 3 قاشق غذاخوری مواد شوینده نیاز دارند، که اکثر ماشین‌های لباسشویی برای بارهای متوسط به 2 قاشق غذاخوری یا کمتر نیاز دارند.

ساده ترین راه برای اینکه خودتان را به استفاده از مقدار مناسب ترغیب کنید، اندازه گیری با یک لیوان شات است. بیشتر لیوان های شات تقریباً 1 اونس یا دو قاشق غذاخوری هستند، بنابراین آنها عالی هستند.

قبل از شستن لباس های ظریف، برچسب مراقبت از لباس را بررسی کنید. یا آنها را با دست بشویید یا در یک چرخه ملایم در دستگاه خود قرار دهید. آیا حاضرید در شستشوی بعدی خود یک شوینده مایع را امتحان کنید؟ همین حالا شوینده مایع Skip را به لیست خرید خود اضافه کنید و لباس های خود را شاد کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما