زنی که پالت پلاستیکی اصفهان را به عنوان مبل در خانه اش گذاشته بود

شاید بزرگترین مزیت پالت پلاستیکی اصفهان یکنواختی آنها باشد. از طرف دیگر پالت های چوبی از نظر وزن و ابعاد متفاوت هستند زیرا چوب رطوبت را جذب می کند که می تواند وزن و حتی اندازه پالت را تغییر دهد. استحکام یک پالت چوبی نیز می‌تواند متفاوت باشد، بسته به نوع چوب مورد استفاده، نحوه برش و پردازش و نحوه مونتاژ آن.

سطح تغییرپذیری در پالت های چوبی به ویژه برای سیستم های ذخیره سازی و بازیابی خودکار (ASRS) که برای کار بدون وقفه نیاز به یکنواختی پالت دارند، مشکل ساز است. پالت های پلاستیکی تضمین می کنند که سیستم های ASRS با پتانسیل کامل خود مورد استفاده قرار می گیرند.

از سوی دیگر، پالت های پلاستیکی طوری طراحی شده اند که ابعاد یکنواخت، وزن ثابت و طول عمر بسیار بیشتری نسبت به پالت های چوبی داشته باشند.

دوام و قابل پیش بینی بودن پالت های پلاستیکی به این معنی است که یک ASRS که فقط پلت فرم های پلاستیکی را کنترل می کند با نظارت کمتر و مداخلات کمتری برای تصحیح خطاها و تمیز کردن توقف ها نسبت به یک سیستم خودکار با استفاده از پالت های چوبی با اطمینان کار می کند.

بزرگترین مزیت اتوماسیون انبار ظرفیت آن برای توان عملیاتی بالا است. پالت های پلاستیکی اطمینان حاصل می کنند که سیستم های ASRS با پتانسیل کامل خود مورد استفاده قرار می گیرند. پلت فرم های پلاستیکی همچنین برای ذخیره سازی خطوط عمیق و سایر سیستم های ذخیره سازی با چگالی بالا که اغلب در کنار سیستم های خودکار استفاده می شوند، انتخاب بهتری هستند.

پالت های عمیق در سیستم به راحتی قابل دسترسی نیستند و خطاها یا وقفه ها نیاز به مداخلات زمان بر دارند. مزایای پالت های پلاستیکی آنها را به یک پلت فرم حمل و نقل برتر تقریباً در همه جای زنجیره تامین تبدیل می کند.

با این حال، مزایای آنها واقعا می درخشد زمانی که از آنها برای حمل و نقل و ذخیره محصولاتی استفاده می شود که به محیط اطراف خود حساس هستند و به سطح بالایی از بهداشت نیاز دارند.

پلتفرم های پلاستیکی همچنین در محیط هایی که حفظ توان عملیاتی بالا اولویت اصلی است، برتری دارند. پالت های پلاستیکی با کیفیت بالا باید در هر جایی که نیاز به بهبود ایمنی محصول، کاهش آسیب محصول و کاهش هزینه کل کسب و کار (TCOB) وجود دارد استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما