ساعت ست رولکس اصل زمان را به عقب یا جلو می برد

مکانیسم از بخش های زیادی تشکیل شده است و این بر دقت حرکت تأثیر می گذارد برای یک ساعت ست رولکس اصل مکانیکی، خطا معمولاً + – 20-40 ثانیه در روز است. دقت در حال اجرا تا حد زیادی به مواد چرخ دنده ها و یاتاقان هایی که بر اساس آنها ساخته شده اند بستگی دارد.

در نمونه های نخبه به جای کریستال های معمولی از سنگ های قیمتی استفاده می شود. صرف نظر از اینکه کدام مدل را انتخاب می کنید: بودجه یا ممتاز، به هر طریقی، ساعت های مکانیکی باید به طور دوره ای پیچ شوند.

واقعیت این است که با گذشت زمان، فنر داخلی ضعیف می شود، فشار کاهش می یابد و ساعت کار نمی کند. سپس آنها باید روشن شوند. فرکانس سیم پیچ به مدل خاص بستگی دارد. در ابتدا، ساعت های مکانیکی با دست مونتاژ می شدند، امروزه نه تنها از تکنیک های سنتی در تولید استفاده می شود، بلکه از فناوری های مدرن نیز استفاده می شود.

با وجود این، ساعت های مکانیکی هنوز یک کلاسیک جامد در نظر گرفته می شوند که دوستداران ساعت از آن امتناع نمی کنند. بله، مکانیک ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند، به راحتی در اثر سقوط و ضربه خراب می شوند، اما با مراقبت مناسب، چندین صد سال دوام خواهند داشت.

ذخیره انرژی بسته به مدل متفاوت است، به طور متوسط، مکانیزم هر روز شروع می شود. اگر سیم پیچی را فراموش کنید، ساعت به سرعت دقت خود را از دست داده و متوقف می شود. خود سیم پیچ خود پیچ. این دستگاه دارای روتور مخصوصی است که هنگام حرکت دست انسان فنر را فشرده می کند.

اگر مدت زیادی از چنین ساعتی استفاده نکرده اید، می توانید هنگام قرار دادن آن به صورت دستی آن را بچرخانید. نحوه پیچیدن مکانیزم دقیقاً: به صورت دستی یا خودکار، بر دقت ضربه تأثیر نمی گذارد. این فقط به داده های اولیه دستگاه بستگی دارد.

اما روتور به ضربه حساس است و در صورت افتادن ممکن است از کار بیفتد. همچنین قاب را ضخیم‌تر و سنگین‌تر می‌کند، به همین دلیل است که سیم‌پیچ خودکار در مدل‌های مردانه بزرگ رایج‌تر است.

کرنومترها به ساعت های منحصر به فرد دقیق گفته می شوند که خطای آنها از 4-6 ثانیه در روز تجاوز نمی کند. حداکثر خطای مجاز بستگی به اندازه صفحه و نوع مکانیسم دارد. همه کرنومترها معمولاً توسط مؤسسه کرونومتری سوئیس COSC تأیید شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما