فرش 9 متری شونهر موجب لطیف شدن پوست کف پا می شود

فرش 9 متری شونهر دچار فرورفتگی یا خراش نمی شود. فرش یکی از بادوام ترین گزینه ها برای کف پوش است. لازم نیست نگران خراشیدگی یا فرورفتگی مبلمان باشید و اگر چیزی روی آن ریخته شود، همیشه می توان آن را شست.

تعمیر انواع دیگر کفپوش ها می تواند بسیار دشوارتر باشد. به عنوان مثال، کاشی ترک خورده باید به طور کامل برداشته شود و جایگزین شود. اگر به چوب سخت خود آسیب زیادی وارد کرده اید، باید بتوانید چوب سختی را پیدا کنید که با تخته آسیب دیده مطابقت داشته باشد و جایگزین آن شود.

فضاهای باز اغلب بزرگ هستند و ممکن است مبلمان در کل فضا گم شده باشند. در چنین سناریوهایی می توان از فرش برای تقویت مبلمان استفاده کرد. آنها به ایجاد مناطق مختلف کمک می کنند و با لنگر انداختن مکان های مبلمان، آنها را متمایز می کنند.

اگر می خواهید شخصیت و ایدئولوژی خود را با دکوراسیون داخلی بیان کنید، چاره ای جز فرش ندارید. می توانید فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید و از آن برای تزئین خانه خود استفاده کنید. انواع فرش با طرح ها و ظاهر متفاوت برای فروش وجود دارد.

هنگام انتخاب رنگ فرش همین مسیر را دنبال کنید. این بدان معنا نیست که باید فرش های سفید یا مایل به سفید تهیه کنید. با این حال، سایه های ملایم و گرم مانند بژ، کرم، شتری و … کلاسیک هایی هستند که هرگز از مد نمی افتند.

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید ظاهری معاصر داشته باشید، سایه‌های متنوعی در پاستل برای مدرن کردن اتاق دارید. مراقب باشید که فرش ها را هر چند وقت یکبار تمیز کنید زیرا رنگ های روشن نیز به سرعت کثیفی و لکه ها را نشان می دهند که ناخوشایند خواهد بود.

علاوه بر رنگ‌ها، نقش‌های فرش نیز دنیای متفاوتی را در باز کردن یا شلوغ کردن اتاق شما ایجاد می‌کنند. اولین توجه شما در این زمینه باید این باشد که الگوها به اندازه اتاق کوچک شوند. به عبارت دیگر، چاپ های بزرگ برای اتاق های بزرگ کار می کنند در حالی که اتاق های کوچک باید چاپ های کوچکتر داشته باشند.

به عنوان مثال، اتاق‌های کوچک با حداقل مبلمان زمانی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند که با فرشی که نقش‌های بزرگی دارد جفت شود. از طرف دیگر، یک اتاق درهم و برهم مهم نیست چقدر بزرگ باشد باید دارای فرشی باشد که نقش های کوچکی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما