لباس خواب عروس موجب از بین رفتن تمام بیماری های پوستی می شود

می توان گفت هر لباسی که قبل از خواب به تن می کنی، لباس خواب عروس شماست. با این حال، به‌طور سنتی، پیژامه‌ها به‌طور خاص به عنوان لباس خواب ساخته و فروخته می‌شوند، که معمولاً شامل شلوار یا شلوارک نرم و گشاد و یک تاپ (گاهی هماهنگ) است.

با این حال، انواع و سبک های مختلفی مانند لباس خواب وجود دارد.لباس‌هایی که پیژامه در نظر گرفته می‌شوند، فقط برای خواب نیستند. به عنوان مثال، ممکن است فردی صبح در حالی که هنوز پیژامه خود را پوشیده است برای نوشیدن یک فنجان قهوه رانندگی کند، یا ممکن است یک دانشجو از خواب بیدار شود و با لباس خواب در کلاس حاضر شود.

مردم همچنین معمولاً از اصطلاحات p.j.’s و پیژامه برای اشاره به لباس هایی استفاده می کنند که برای استراحت در آن می پوشند (که به آن لباس راحتی نیز می گویند)، به خصوص قبل از خواب (حتی اگر لباس خواب دیگری را برای خوابیدن در آن عوض کنند).حتی اصطلاحات غیررسمی‌تر برای لباس خواب عبارتند از جامی، مربا و مربا.

اینها معمولاً توسط کودکان، بزرگسالانی که با کودکان صحبت می کنند یا افرادی که از کلمات کودکانه برای احمقانه استفاده می کنند استفاده می شود. کلمه لباس خواب گاهی اوقات به عنوان مترادف رسمی تر برای لباس خواب استفاده می شود، به خصوص در نام یک بخش در یک فروشگاه لباس یا بخشی از وب سایت لباس.

اصطلاحات رسمی تر، مانند لباس شب و لباس شب، به ندرت استفاده می شود.کلمه پیژامه، بدون علامت s، به عنوان یک اصلاح کننده در اصطلاحات مربوط به لباس خواب، مانند شلوار پیژامه استفاده می شود.مثال: وقتی امشب به خانه می‌رسم، راحت‌ترین لباس خوابم را به تن می‌کنم، زیر روکش‌ها خفه می‌شوم و فیلم تماشا می‌کنم.

لباس خواب ساتنیکی دیگر از پارچه های رایج برای لباس خواب ساتن است. با وجود ظاهر مشابه، بزرگترین تفاوت بین ابریشم و ساتن این است که ساتن یک بافت است و نه یک الیاف طبیعی، در حالی که ابریشم یک پارچه الیاف طبیعی است.

این باعث می شود ساتن مقرون به صرفه تر از ابریشم باشد.ساتن را می توان با ماشین شست و شو داد و به راحتی می توان یک گزینه عالی برای پوشیدن روزمره را حفظ کرد.

زن بلوند در آشپزخانه اش ایستاده و یک لیوان قهوه خاکستری در دست دارد در حالی که لباس خواب و لباس خواب پوشیده است.اکنون که با انواع مختلف لباس خواب آشنا شدید، سبک های مختلفی را که می تواند به شما در افزایش کیفیت خواب کمک کند را بررسی کنید. انواع PJ ها را بر اساس سبک زیر مطالعه کنید.

یکی از مهمترین جنبه های لباس خواب، گشاد بودن لباس خواب است. علاوه بر اثرات متابولیک خواب، برداشتن لباس های تنگ گردش خون را بهبود می بخشد و به عضلات شما کمک می کند تا احساس استراحت کنند.

پیراهن یا لباس خواب یک نوع لباس خواب عالی است، برای هر کسی که می خواهد لباسش گشاد و راحت باشد. برای خانم ها، آنها می توانند بیشتر شبیه یک لباس دکمه دار یا تی شرت باشند. برای مردان، پیراهن‌های خواب می‌توانند بلند یا کوتاه باشند.

تا نهایت راحتی را داشته باشند. در هر صورت، آنها به گونه ای طراحی شده اند که گشاد هستند و می توانند با کتانی یا فقط با لباس زیر پوشیده شوند. اگر پیراهن خواب شما به اندازه کافی دنج است، حتی می توانید آن را بدون سوتین بپوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما