مردی که با خرید بچینگ سیمان تمام شهرهای گیلان را راهسازی کرد

بچینگ سیمان وزنی بتن یکی دیگر از روش های بچینگ بتن است که در کارگاه های ساختمانی کاربرد فراوانی دارد. در اینجا تمام سنگدانه ها و سیمان با توزین اندازه گیری می شود و این کار توسط ابزاری به نام وزن بیشتر بچ انجام می شود. دسته بندی وزن یک فرآیند بسیار دقیق، آسان و ساده است. به همین دلیل است که همه سعی می کنند این را اتخاذ کنند.

با توجه به انواع کار ساختمانی، انواع وزنه ها و دسته های بیشتری مورد نیاز است. سه نوع نگهدارنده وزن موجود است، آن‌ها دسته‌ای بیشتر دستی، دسته‌ای بیشتر نیمه اتوماتیک و دسته‌ای کاملاً خودکار. پس از تمام این عملیات، آب به مخلوط اضافه می شود و بچینگ بتن با بچینگ وزنی انجام می شود.

انتخاب بچینگ یکی از مهم ترین پارامترهایی است که باید با توجه به محل کار خود، روش بچینگ را انتخاب کنید. نرخ تولید بتن یکی دیگر از پارامترهای مهم است که در آن باید سیستم بچینگ را با توجه به میزان تولید بتن انتخاب کنید. اندازه گیری وزن سنگدانه ها و بچینگ روش استاندارد بچینگ است.

گاهی اوقات کارخانه بتن ثابت در فاصله ای قرار می گیرد و هزینه حمل و نقل بتن بالا می رود، بنابراین گران می شود. کارخانه های بتن متحرک با مدل های ذخیره سازی فیزیکی، توزین، اختلاط و تخلیه محبوبیت بیشتری دارند. پس از تأسیس کارخانه، پیمانکار می تواند با توجه به نیاز شغلی، ساخت بتن را تغییر دهد.

با استفاده از بچینگ پلانت های متحرک بتن در مورد کارخانه های ثابت، می توان از حمل و نقل دیرهنگام وانت ها صرف نظر کرد، اما این کارخانه بتن از کارایی و قابلیت کمی برخوردار است. اگر مصالح به درستی وزن نشود، بتن استحکام مشخص شده را نمی گیرد و دوام سازه کاهش می یابد.

یک کارخانه بتن آماده در شهر قرار داده شده و بتن توسط دستگاه بتن کن کامیون به محل انتقال می یابد. کارخانه های بتن آماده برای دوام، قابلیت اطمینان، ایمنی و حفاظت از محیط زیست سیستم های کارخانه بتن مورد نیاز است.

دریچه هایی با پنوماتیک برای تخلیه سنگدانه به نوار نقاله جمع آوری شده است. همه مواد با دقت وزن شده و از طریق یک نوار نقاله به میکسر دو شفت منتقل می شوند. بچینگ پلانت جدید همچنین با گزینه Skip Hoist and Belt برای بارگیری میکسر ارائه می شود. مدل های خبری می توانند دوز سیلیس و برخی از افزودنی های خاص را به راحتی اتخاذ کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما