پزشکی با استفاده از بلوک دیواری سیمانی در سمنان کمر درد را درمان می کند

مصالح مورد نیاز برای تولید بلوک دیواری سیمانی در سمنان سنگدانه، سیمان و آب می باشد. سنگدانه ها از انواع مختلف با درجات مختلف موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند و شامل سنگ های خرد شده، شن، خاکسترهای آتشفشانی، سرباره فوم شده، کلینکر کوره و غیره می باشند.

سنگدانه ها با در نظر گرفتن وزن، بافت یا ترکیب واحد طراحی شده انتخاب می شوند. استحکام، بافت و اقتصاد بلوک بتنی به درجه بندی دقیق سنگدانه بستگی دارد. اگر مصالح موجود در محل مناسب باشد، به اقتصاد کمک می کند.

سیمان مورد استفاده سیمان پرتلند معمولی است. آب مورد نیاز آب آشامیدنی معمولی است. کارخانه های تمام اتوماتیک برای ساخت بلوک های بتنی با مقاومت بالا در دسترس هستند. این ماشین های اتوماتیک بلوک های بتنی با کیفیت برتر تولید می کنند.

اما آنها شامل یک سرمایه گذاری بزرگ هستند. ماشین آلات دستی نیز موجود است و می توان آنها را در محل پروژه نصب کرد که باعث کاهش بیشتر هزینه حمل و نقل بلوک های بتنی از محل تولید تا محل استفاده واقعی می شود.

انتخاب و نسبت مواد تشکیل دهنده معیار اصلی برای انتخاب مواد تشکیل دهنده، قدرت مورد نظر بلوک است. هر چه نسبت سنگدانه درشت بیشتر باشد، استحکام مقدار سیمان مصرفی بیشتر خواهد بود. مخلوط کردن سنگدانه ها، سیمان و آب باید با دقت زیادی انجام شود.

اختلاط ترجیحاً باید در یک همزن مکانیکی انجام شود. برای اختلاط دستی باید نهایت دقت را داشت تا سیمان و سنگدانه ها ابتدا در حالت خشک کاملاً مخلوط شوند و سپس آب به تدریج اضافه شود.

مواد مخلوط بتن تا سطح بالایی وارد جعبه قالب می شود و از پر شدن یکنواخت جعبه اطمینان حاصل می شود. ارتعاش بتن تا جایی انجام می شود که به طور یکنواخت در جعبه قالب ته نشین شود. به دلیل عرض کم بلوک بتنی در مقایسه با دیوار بنایی آجری کاربرد در ساختنام سازی بسیار آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما