پودر لباسشویی پرسیل 5 کیلویی موجب از بین رفتن پرز لباس می شود

پودر لباسشویی پرسیل 5 کیلویی به طور همگن در هر دمای آب پخش می شوند.استفاده از مواد شوینده مایع راحت تر است و آشفتگی کمتری ایجاد می کند. مایع در محفظه های مناسب یا در یک بطری آسان ریخته می شود. از طرف دیگر، پودر شوینده معمولاً در جعبه ای با یک پیمانه قرار می گیرد که به راحتی می توان آن را پراکنده و هدر داد.

اگر فرآیند حذف لکه موثری ندارید، شوینده مایع را می توان هم به عنوان یک ماده موثر و هم به عنوان پیش درمان لکه های مبتنی بر آب استفاده کرد. انواع رایج لکه های مبتنی بر آب عبارتند از قهوه، چای، شراب، نوشابه، آبمیوه یا جوهر قابل شستشو.

مواد شوینده مایع معمولا به این لکه ها حمله کرده و راحت تر از بین می روند. در حالی که پاک کردن لکه ها با پودر شوینده امکان پذیر است، اما این کار کمتر راحت است زیرا ابتدا باید پودر را با آب مخلوط کنید تا خمیری برای استفاده روی لکه ایجاد شود.

روش صحیح استفاده از ماشین لباسشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد شما باید تنظیمات و چرخه های مناسب برای لباس های خود را بدانید، باید لباس های مشابه را با هم بشویید و همچنین مهم است که از شوینده مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید.

در واقع بیش از یک پاسخ برای این سوال وجود دارد، زیرا نوع ماده شوینده ای که استفاده می کنید نه تنها به لباس ها و میزان کثیفی شما بستگی دارد، بلکه به نوع ماشین لباسشویی نیز بستگی دارد. در اینجا خلاصه‌ای از مواد شوینده مختلفی که ممکن است در سوپرمارکت‌ها پیدا کنید، آورده شده است  پیشنهاد می‌کنیم از لباس‌شویی OMO استفاده کنید.

شوینده های مایع اغلب برای همه خوب در نظر گرفته می شوند. مایع، در اکثر شرایط به خوبی حل می شود و اندازه گیری مقدار مناسب آن آسان است. ارزش این را دارد که بیشتر اوقات شوینده های مایع را در خانه نگهداری کنید، زیرا برای شستشوی سرد و سریع مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما