چای کیسه ای آلزایمر یک مرد 60 ساله را درمان کرد

وظیفه چای کیسه ای به هیچ وجه این نیست که شما را مجبور به نوشیدن چای “بد” کنند، بلکه این است که فرآیند دم کردن را تا حد امکان راحت و سریع کنند. مثلاً در اداره ای که شرایط خاصی برای دم کردن چای برگ وجود ندارد… لیست را می توان ادامه داد، اما در غیر این صورت عمل می کنیم.

ما به همراه یک تکنسین تولید چای و یک تستر حرفه ای چای، سه باور غلط رایج در مورد چای کیسه ای را برطرف خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که امروزه چند نوع چای کیسه ای وجود دارد. تعجب خواهید کرد که فناوری از کیسه بریس اوایل دهه 90 تا چه حد پیشرفت کرده است!

گرد و غبار جاده های هند یا خاک ناشی از چای فروشی آنچه که آنها فقط در کیسه های چای نمی گذارند، طبق نظرات در اینترنت! اما، اولاً، کارخانه آنقدر ضایعات را برای ایجاد یک تولید کامل جمع نمی کند.

و دوم اینکه تهیه چای از گرد و غبار کارخانه به سادگی غیرممکن است. آنچه واقعاً درست است این است که چای با برگ درشت به ندرت وارد کیسه می شود، بیشتر اوقات از یک برگ کسر ریز استفاده می شود.

دلیل آن ساده است این راحت ترین قالب برای دم کردن سریع است. دلیل دیگر عملی بودن است. بسته بندی یک ملحفه بزرگ فایده ای ندارد، زیرا به هر حال شکسته می شود، زیرا در یک جعبه محکم 25-100 کیسه ای قرار دارد.بسیاری از مردم توجه دارند که هنگام دم کردن چای سیاه در کیسه ها، آب به سرعت تیره می شود و خود نوشیدنی به شدت لیوان را لکه دار می کند.

این مشاهدات باعث ایجاد افسانه رنگ شد. ما برای خشنود کردن شما عجله داریم: این نیز بی معنی است. افزودن رنگها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست: قیمت آنها بسیار بالا است. چای به خودی خود یک رنگ خوب است، زیرا حاوی رنگدانه های طبیعی – تافلاوین و تیاروبیگین است.