کارتریج p1005 که عایق حرارتی در ساختمان ها شد

کارتریج بخشی از چاپگرهایی است که به عنوان وسیله چاپ کار می کنند.

این یک کارتریج p1005 ظرف است که بدنه آن از اجزای مختلفی تشکیل شده است. در دنیای چاپ، کارتریج از مکانیزم چاپ روی کاغذ پیروی می کند که جوهر مایع یا پودر را در خود نگه می دارد. فضای خاصی را در چاپگر اشغال می کند و قلب آن است.

آشنایی با کارتریج ها و انواع چاپگر مناسب

انواع پرینتر وجود دارد  چاپگر لیزری و جوهرافشان. تفاوت های زیادی در مکانیسم آنها وجود دارد اما با یک عملکرد واحد یعنی چاپ.

پرینترهای لیزری پرینترهایی هستند که با پرتوهای نور پیوسته روی درام ها تصویری را برای چاپ روی کاغذ ایجاد می کنند. آنها دقیقاً مانند دستگاه فتوکپی یا زیراکس هستند که در فتوکپی منبع کپی وجود دارد در حالی که چاپگرهای لیزری از ورودی های نرم افزار چاپ می کنند.

کارتریج های تونر برای پرینترهای لیزری مناسب هستند. برای تجربه چاپ با کیفیت، فقط کارتریج های تونر اصلی یا سازگار OEM باید پس از اتمام پودر تونر اصلی به چاپگرها اضافه شوند.

گلویما چنین کارتریج های اورجینالی را برای شما به ارمغان می آورد و می توانید به صورت آنلاین از سایت ما خرید کنید.

چاپگرهای جوهر افشان آنهایی هستند که با فشار دادن قطرات جوهر بر روی کاغذ، تصویر را چاپ می کنند.

این پرینترها پرکاربردترین پرینترها در سراسر جهان هستند و در مدل های مقرون به صرفه تا گران قیمت عرضه می شوند. کارتریج های جوهر برای چاپگرهای جوهرافشان مناسب هستند.

فقط کارتریج‌های جوهرافشان واقعی یا سازگار OEM باید پس از اتمام جوهر آنها به چاپگرها اضافه شوند تا تجربه چاپ با کیفیت داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما