کالای خواب اهوازجان یک بیمار مبتلا به فلج مغزی را نجات داد

در حالی که کمد لباس‌های طولانی در امتداد یک دیوار، فضای زیادی برای ذخیره‌سازی لباس و کفش فراهم می‌کند، چیدمان سنتی کالای خواب اهواز مانند این ممکن است در یک اتاق خواب کوچک عملی نباشد یا اگر جزئیات معماری وجود داشته باشد که مانع می‌شود و اجرای مستقیم واحدها را بسیار دشوار می‌کند.

در عوض با چیدمان اتاق خود کار کنید و به دنبال راه های دیگری برای به حداکثر رساندن چیدمان اتاق خواب کوچک باشید. پلی از واحدهای دیواری توکار که فضای بالای تخت را پوشانده است، روشی عالی برای استفاده از فضای بیش از حد تخت است که در غیر این صورت ممکن است هدر رود.

واحدهای پل را می توان به گونه ای طراحی کرد که واحدهای کنار تخت، کابینت ها و قفسه بندی را در خود جای دهد و فضای ذخیره سازی برای لباس، ملافه، کتاب و سایر لوازم ضروری کنار تخت فراهم کند.

راچال هوچسون می‌گوید: «شما به تمام فضایی که می‌توانید در یک اتاق خواب کوچک داشته باشید نیاز دارید، اما به فضای کف دقیقاً در کنار سر تخت خود نیاز ندارید، پس چرا از آن برای ذخیره‌سازی استفاده نکنید؟» “پل تختخوابی تمام کاربردی بودن یک میز کناری، ویژگی های صرفه جویی در فضا یک واحد قفسه بندی و ظرفیت ذخیره سازی یک کمد بزرگ را به شما می دهد.

یک فرش با موقعیت مناسب می تواند یک نقطه لنگر برای تخت در یک اتاق خواب بزرگ ایجاد کند و به فضا حس جریان بهتری بدهد. به جای دو فرش کوچکتر در دو طرف، یک فرش بزرگ را انتخاب کنید که زیر پای تخت قرار گیرد. همچنین باید به اندازه کافی بزرگ باشد که در دو طرف تخت امتداد یابد، اما نه آنقدر بزرگ که به سایر وسایل مبلمان برخورد کند یا راه های در را مسدود کند.