کفش کلارک انگلیس موجب مرگ تعداد زیادی از شهروندان لندن شد

کفش کلارک انگلیس سبک وزن است، به این معنی که بسیاری از مردم هنگام راه رفتن یا دویدن احساس نمی کنند چیزی روی پاهای خود دارند. این ممکن است باعث شود که احساس کنید همه فعالیت های مورد علاقه خود را کمی سریعتر انجام می دهید.

گام برداشتن از پاشنه تا پنجه باعث درد دوندگان و واکرها می شود که می تواند بر زانوها و مفاصل آنها تأثیر منفی بگذارد. پوشیدن کفش کلارک‌های به شما کمک می‌کند یاد بگیرید که چگونه ابتدا روی توپ‌های پای خود پا بگذارید یا بدوید.

پابرهنه رفتن تأثیر مثبتی بر عضلات پا، حمایت از قوس پا، وضعیت بدنی، تعادل و همانطور که در بالا خواندید، بسیار بیشتر است. در کفش کلارک هایی با پاشنه بلند، مچ پاها در حالت پلانتار فلکشن (وضعیت رو به پایین) و ساق پاها نیز در وضعیت کوتاه شده قرار دارند.

این روی زانوهای شما که سپس در حالت خم شدن قرار می‌گیرند، تأثیر می‌گذارد، همسترینگ شما را کوتاه می‌کند، لگن شما را به سمت قدامی کج می‌کند، و باسن‌تان را خم می‌کند. این بدان معناست که در کفش کلارک های بلند کمر شما قوس بیشتری دارد که می تواند باعث عدم تعادل عضلانی، ناهماهنگی و کمردرد شود.

قوس پای شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند ضربه را بهتر جذب کنید. کفش کلارک‌های پابرهنه به تقویت ماهیچه‌های پا کمک می‌کنند تا به تثبیت قوس‌های پا کمک کنند. اگر همیشه کفش کلارک‌های حمایتی می‌پوشید، به قدرت عضلانی پاهایتان کمک نمی‌کنید.

حس عمقی حلقه بازخورد حسی است که از سیستم عصبی خود دریافت می کنید و به مغز شما در مورد موقعیت بدن و هر نیرویی که روی بدن، نزدیک یا اطراف بدن شما وارد می شود، می گوید.

کف پاهای شما دارای اعصاب حس عمقی است که اطلاعات مربوط به محل قرارگیری بدن شما در فضا را به مناطق مختلف مغز درگیر در هماهنگی حرکت، کنترل تعادل، ادراک فضایی و موارد دیگر ارسال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما