کلاه کاسکت نولانموجب بروز اعتیاد یک پسر جوان شد

کلاه کاسکت نولان با پدهای مناسب برای اطمینان از تناسب مناسب ارائه می شود. از پدها در جایی که فضایی در جلو، پشت و یا کناره های کلاه وجود دارد استفاده کنید تا تناسب خوبی داشته باشید. پدها را به اطراف حرکت دهید تا سر فرزندتان به طور یکنواخت در تمام اطراف لمس شود. با رشد کودک، پدهای ضخیم را با پدهای نازک تر جایگزین کنید.

تصادفات موتورسیکلت سهم بزرگی از تصادفات جاده ای در هند را تشکیل می دهد و راکبان این وسایل نقلیه موتوری در معرض خطر بالایی برای جراحات یا مرگ هستند. تصادفات موتورسیکلت با بروز بالایی از صدمات سر همراه است. هزینه های مراقبت های بهداشتی ناشی از صدمات به سر برای یک شهروند متوسط در کشوری مانند هند که بیمه درمانی آنچنان رایج نیست مقرون به صرفه نیست.

اگر می‌توانید کلاه کاسکت را از یک طرف به سمت دیگر حرکت دهید، پدهای ضخیم‌تری را در کناره‌ها اضافه کنید یا اگر کلاه دارای یک حلقه است، حلقه مناسب در پشت را تنظیم کنید.

پس از اتمام، کلاه کاسکت باید صاف باشد، روی سر کودک شما قرار بگیرد و راحت باشد. اگر مناسب نیست، به کار با پدها و بندهای مناسب ادامه دهید یا کلاه ایمنی دیگری را امتحان کنید.

به کودک خود بیاموزید که کلاه خود را قبل از بازی در زمین بازی یا بالا رفتن از وسایل یا درختان درآورد. تسمه ها می توانند روی میله ها یا شاخه ها گیر کنند و مانع تنفس کودک شما شوند. کلاه کاسکت دوچرخه فقط برای 1 تصادف خوب است.

پس از تصادف و زمانی که سازنده پیشنهاد کرد کلاه کاسکت را تعویض کنید. دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید تا بدانید چه زمانی باید کلاه کاسکت چند ضربه ای خود را تعویض کنید.

گول نخورید که کلاه‌هایی که به‌سبک اسکیت به نظر می‌رسند، همیشه چند ورزش هستند. به دنبال دو برچسب استاندارد ایمنی باشید تا مطمئن شوید که دارای گواهینامه دوگانه هستند. هزینه کلاه ایمنی متفاوت است. کلاه کاسکت گران قیمت همیشه بهتر نیست. یکی را انتخاب کنید که مناسب باشد و کودک شما دوست داشته باشد و بپوشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما