کلاه کاسکت نیترینوس موجب افزایش قدرت بدنی می شود

استفاده از کلاه کاسکت نیترینوساز مناسب موتور سیکلت می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی باشد. می دانیم که می تواند به معنای تفاوت بین یک سواری راحت و بدبخت باشد. همانطور که در میان گزینه‌های متعدد آنلاین و در فروشگاه‌ها جستجو می‌کنید، نکاتی برای کمک به شما برای یافتن کلاه کاسکت مناسب داریم.

شکل سر هر کس کمی متفاوت است، و به همین دلیل است که کلاه‌های ایمنی به شکل‌های متفاوتی تولید می‌شوند بیضی گرد، بیضی متوسط (متداول‌ترین) و بیضی بلند. در حالی که همه ما معمولاً بین یک سر گرد و بیضی شکل داریم، مهم است که قبل از خرید کلاه کاسکت شکل واقعی خود را تعیین کنید.

از یک آینه استفاده کنید یا از یک دوست بخواهید از بالا به سر شما نگاه کند. به یاد داشته باشید که روی شکل سر خود تمرکز کنید، نه شکل صورت خود. هنگام اندازه گیری سر خود از نوار پارچه ای استفاده کنید. درست از بالای ابروهایتان شروع کنید و دور ضخیم ترین نقطه پشت سرتان حلقه بزنید.

این اندازه گیری را با نمودار اندازه کلاه کاسکت ارجاع دهید. کلاه کاسکت که خیلی گشاد باشد به اطراف حرکت می کند یا به طور کامل روی سر شما نمی نشیند. یک کلاه کاسکت با اندازه مناسب کمی سفت خواهد بود و فشار یکنواخت را در اطراف سر شما بدون نقاط فشار ناراحت کننده ایجاد می کند. وقتی سر خود را تکان می دهید نباید حرکت کند.

انواع مختلفی از کلاه کاسکت وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند که با انواع مختلف دوچرخه سواری و انواع مختلف دوچرخه و همچنین قیمت ها و ویژگی های ایمنی مختلف مطابقت دارد.

در حالی که انتخاب ما معمولاً تصادفی است، ما بازخورد و شکایات مصرف کنندگان را در تعیین اینکه کدام کلاه کاسکت را هر سال آزمایش کنیم، در نظر می گیریم. اگر کلاه کاسکت هنگام تست استاندارد ما را برآورده نکند، می‌توانیم یک فراخوان رسمی از کلاه کاسکت صادر کنیم و باید آن را از فروشگاه‌ها خارج کنیم. یافته های ما در یک پایگاه داده آنلاین ارسال شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما